Home / Lajme / Maqedoni / Vritet në afërsi të fshatit Pirok 32 vjeçari nga Tetova Muhamed Asani (Meka)

Vritet në afërsi të fshatit Pirok 32 vjeçari nga Tetova Muhamed Asani (Meka)

Tetovë, 12 Tetor – Sipas Marjan Josifovski, zëdhënës i SPB-së në Tetovë, ekipet policore e kanë gjetur veturën të tipit Golf, dhe një person të shtrirë në veturë. Më pas gjithnjë sipas informatave jozyrtare është vërtetuar se i njejti ka qenë i qëlluar me arrmë zjarri.

Është gjetur i vrarë me armë zjarri 32 vjeçari nga Tetova, Muhamed Asani (Meka). Incidenti ka ndodhur në orën 22.00 në kthesën në afërsi të fshatit Pirok.

Sipas Marjan Josifovski, zëdhënës i SPB-së në Tetovë, ekipet policore e kanë gjetur veturën të tipit Golf, dhe një person të shtrirë në veturë. Më pas gjithnjë sipas informatave jozyrtare është vërtetuar se i njejti ka qenë i qëlluar me arrmë zjarri.
“Janë thirrur ekipet mjekësore dhe ata vetëm kanë konstatuar se i njejti ka ndërruar jetë”, tha Josifovski, pa dhënë detaje të tjera. Sipas tij, tashmë në vendngjarje janë ekipet hetimore të SPB-së dhe gjykatësi hetues. (Tv Koha)

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *