Home / Sport / David Luiz kalon te Barcelona

David Luiz kalon te Barcelona

Për dallim nga afati kalimtar veror, duket sikur trajneri portugez është i gatshëm të japë dritën jeshile për shitjen e qendërmbrojtësit brazilian te skuadra e Barcelonës.

Sipas raportimeve të gazetës “Mail on Sunday”, mbrojtësi i Cheleat, braziliani David Luiz mund të largohet nga të kaltrit e Londrës në muajin janar, kurse si arsye përmendet prishja e marrëdhënieve mes tij dhe trajnerit Jose Mourinhoo.

Për dallim nga afati kalimtar veror, duket sikur trajneri portugez është i gatshëm të japë dritën jeshile për shitjen e qendërmbrojtësit brazilian te skuadra e Barcelonës.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *