Home / Lajme / Maqedoni / Forca të mëdha policore në Çarshi të Shkupit

Forca të mëdha policore në Çarshi të Shkupit

Shkup, 21 nëntor – Prani e madhe e forcave speciale të policisë ka shqetësuar sot vizitorët e Çarshisë.

Polica është duke bastisur një agjencion turistik, me dyshimin se ka falsifikuar pasaporta dhe për kontrabandë me emigrantët. Policia po bën kontrollimin e dokumenteve në agjencion. Dyshohet se nëpërmjet kësaj agjencie janë dërguar pasaporta jashtë shtetit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *