Home / Lajme / Maqedoni / Gostivar: 10 të mitur, rrahin moshatarin e tyre (VIDEO)

Gostivar: 10 të mitur, rrahin moshatarin e tyre (VIDEO)

Dhjetë të mitur e kanë rrahur moshatarin e tyre. 14-vjecari D.N. nga Gostivari, është përballur me moshatarët e tij në qytetin e lindjes, me c’rast si rezulat i rrahjes, ka marrë lëndime në kokë dhe trup.

Sic ka njoftuar policia, mbrëmë rreth orës 21:00, në Gostivar në rrugën “S.Peposki” pn, 10 persona të mitur fizikisht e kanë sulmuar D.N.(14) nga Gostivari, të cilin e kanë goditur me grushta në kokë dhe trup.

Policia e Gostivarit i ka ndërmarrë të gjitha masat ligjore, për gjetjen e kryerësve të veprës.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *