Home / Lajme / Maqedoni / I vrari ne Butel Zeqir.Z nga Gostivari

I vrari ne Butel Zeqir.Z nga Gostivari

10 Nentor… Bëhet fjalë për Zeqir Z. nga Gostivari të cilin e kishin vrarë me disa plumba dhe lënë për të vdekur në parkun në Butel.

Bëhet fjalë për Zeqir Z. nga Gostivari të cilin e kishin vrarë me disa plumba dhe lënë për të vdekur në parkun në Butel.

Nega MPB-ja kanë konfirmuar se Zeqiri kishte pasur disa lëndime në kokë dhe trup ndërsa në vendngjarje janë gjetur 5 fishekë të cilët janë dhënë për ekspertizë.

Vdekja është konstatuar nga mjeku i ndihmës së shpejtë ndërsa ekipe të policisë dhe prokurorit publik kishin dalë në vendëngjarje.

Duhet të konfirmohet se çka ka kërkuar gostivarsi në Shkup dhe motivet e vrasjes, kanë thënë nga policia dhe kanë shtuar se hetimet po vazhdojnë për zbardhjen e vrasësit të panjohur tani për tani.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *