Home / Sport / Julio Baptista po shet ndeshje në Brazil

Julio Baptista po shet ndeshje në Brazil

Sulmuesi i Cruzeiros është kapur mat mbrëmë nga kamerat. Në ndeshjen ndaj Vasco De Gamës, Julio Baptista shihet se si në fillim të pjesës së dytë i afrohet mbrojtësit Cris.

Ish sulmuesi i Real Madridit, Arsenalit, Romës dhe disa skuadrave të njohura evropiane, po akuzohet në Brazil për manipulim të ndeshjeve.

Sulmuesi i Cruzeiros është kapur mat mbrëmë nga kamerat. Në ndeshjen ndaj Vasco De Gamës, Julio Baptista shihet se si në fillim të pjesës së dytë i afrohet mbrojtësit Cris.

Ai i thotë mbrojtësit brazilian se tani ju duhet të shënoni gol, gjë të cilën duhet ta bëni në dy tri aksionet e para pas fillim të pjesës së dytë.

Vasco De Gamës i nevojitej fitorja për të mbijetuar, ndërsa Cruzeiro ishte shpallur kampion 2 javë më parë.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *