Home / Lajme / Maqedoni / Manastir: I panjohuri djeg 2 maikna, ‘Audi’ dhe ‘Mercedes’

Manastir: I panjohuri djeg 2 maikna, ‘Audi’ dhe ‘Mercedes’

Manastir, 13 nëntor – Dy makina luksoze të tipit “Mercedes” dhe “Audi”, janë djegur mbrëmë në Manastir. Lajmin e këtillë e ka bërë të ditur policia e Manastirit.

Sipas Ministrisë së Punëve të Brendshme (MPB) mbrëmë rreth orës 22:00, një person i panjohur fillimisht ua kishte hedhur lëndën djegëse dhe më pastaj i ka djegur 2 makinat në fjalë, të cilat qëndronin të parkuara në bulevardin “1-Maj” në Manastir.

Njëra makinë është pronë e 32-vjecarit S.R. ndërsa tjerta e 45-vjecarit V.N. nga Manastiri.

Për momentin akoma nuk dihet kush dhe për cfarë arsye i ka djegur makinat.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *