Home / Lajme / Maqedoni / Albafone hap pikën e shitjes edhe në “Prince”

Albafone hap pikën e shitjes edhe në “Prince”

5 dhjetor-“Përndryshe, kjo është vetëm një ndër ofertat promocionale të Albafone në vargun e befasive të ndryshme që vijojnë për klientët tanë në ditët në vijim.Të gjithë të interesuarit janë të ftuar nesër në ora 13 në hapjen dhe promocion e radhës të Albafone”, thekson kjo kompani.

Që nesër Albafone hap pikë të re shitjeje në qendrën tregtare “Prince” në Fushë Topanë.

Sipas kompanisë, pulti do të hapet në ora 13 dhe si promocion special për hapje por edhe për festat e fundvitit është fakti që me blerjen e çdo kartele Albafone, klientët do të fitojnë një kartelë falas.

“Përndryshe, kjo është vetëm një ndër ofertat promocionale të Albafone në vargun e befasive të ndryshme që vijojnë për klientët tanë në ditët në vijim.Të gjithë të interesuarit janë të ftuar nesër në ora 13 në hapjen dhe promocion e radhës të Albafone”, thekson kjo kompani.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *