Home / Lajme / Maqedoni / Dy makina përfshihen nga flakët në Çair të Shkupit

Dy makina përfshihen nga flakët në Çair të Shkupit

Shkup, 21 dhjetor – Dy makina janë djegur mbrëmë në afërsi të qendrës tregtare “Çairçanja” në lagjen e Çairit në Shkup.

Zjarri fillimisht ka përfshirë një makinë të tipit “Opel Vectra” dhe më pas nga përhapja e zjarrit është djegur edhe një makinë tjetër e tipit “Golf”.

Policia theksoi se një person i panjohur ka qenë pranë makinave, duke ndezur një zjarr në pjesën e përparme të njërës nga makinat e djegura.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *