Home / Lajme / Maqedoni / Edhe një zjarr tronditi Tetovën

Edhe një zjarr tronditi Tetovën

21.12..Jozyrtarisht arsyeja për këtë rast siç duket është oxhaku i papastruar

Një shtëpi në rrugën 176 në Tetovë është kapluar nga zjarri dhe është djegur tërësisht duke lënë pa kulm mbi kokë babë e bir.

Zjarri shtëpinë e ka kapluar rreth orës 1 pas mesnate ndërsa është lokalizuar rreth orës 4 pasi është djegur tërësisht shtëpia.

Sipas I.I 26 vjeç, ai ka vënë një sasi më të madhe të drunjtëve në koftor dhe ka dal nga shtëpi ndërsa kur është kthyer shtëpinë veç më e kishte kapluar zjarri.

Jozyrtarisht arsyeja për këtë rast siç duket është oxhaku i papastruar.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *