Home / Lajme / Maqedoni / Fol pa kufi me të gjitha rrjetet për 99 denarë (VIDEO)

Fol pa kufi me të gjitha rrjetet për 99 denarë (VIDEO)

Shkup, 25 dhjetor – Në vazhdën e befasive nga Albafone, vjen oferta më e re e cila të jep mundësinë të flasësh pa kufi me të gjitha operatorët në vend për vetëm 99 denarë në javë. Çmimi për realizimin e telefonatës 2,9 den.

Përveç kësaj, mund të kombinosh edhe pako me SMS dhe/ose internet dhe të fitosh shumë kurse të shpenzosh pak!

Pakoja për mesazhe është mujore dhe përfshin 100 mesazhe për vetëm 150 denarë!

Kurse pakot për internet janë: PAKO JAVORE: 500MB/ 70 den. ose PAKO MUJORE: 1GB për 150 den.

Pakot mund të aktivizohen duke thirrur kodin *203# dhe kështu zgjidhni cilën pako të dëshironi dhe komunikoni në mënyrën që ju përshtatet më së shumti.

Më shumë informata mund të merrni duke vizituar uebfaqen albafone.mk, duke thirrur në Qendrën për Shërbim ndaj Klientëve në 173 ose duke vizituar dyqanin më të afërt të Albafone.

Oferta është promocionale dhe vlen deri më 31.01.2014.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *