Home / Lajme / Maqedoni / Gostivari nesër pa ujë prej orës 09:00 deri në ora 16:00

Gostivari nesër pa ujë prej orës 09:00 deri në ora 16:00

3 dhjetor-Nesër i gjithë qyteti dhe vendbanimet tjera që janë të lidhur me rrjetin e ujësjellësit të qytetit, nuk do të kenë ujë prej ora 09:00 e deri më 16:00.

Komuna e Gostivarit njofton se për shkak të ndërrimit të ventil-shiberave kryesor në sistemin e ujësjellësit në hyrje të qytetit në Gostivar, nesër i gjithë qyteti dhe vendbanimet tjera që janë të lidhur me rrjetin e ujësjellësit të qytetit, nuk do të kenë ujë prej ora 09:00 e deri më 16:00.

Komuna e Gostivarit dhe NP “Komunalec” kërkojnë mirëkuptim

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *