Home / Sport / Januzaj shpërndan dhurata për fëmijë në Manchester

Januzaj shpërndan dhurata për fëmijë në Manchester

Supertalenti kosovar ka shpërndarë dhurata në një nga spitalet e fëmijëve në qytetin e Manchesterit për festat e fundvitit.

Futbollisti shqiptar nga Kosova, Adnan Januzaj, bashkë me klubin e tij Manchester United janë parë në një mision human. Supertalenti kosovar ka shpërndarë dhurata në një nga spitalet e fëmijëve në qytetin e Manchesterit për festat e fundvitit.

I shoqëruar për së afërmi nga futbollisti tjetër belg në ekip, Fellaini, Januzaj ishte shumë i kërkuar nga fëmijët dhe prindërit e tyre për të bërë foto.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *