Home / Sport / Lukaku drejt Barcelonës

Lukaku drejt Barcelonës

Duket se trajneri i Barças, Gerardo Martino e ka përcjellur lojtarin për të cilin do interesohet gjatë janarit apo afatit kalimtar të verës.

Barcelona po mendon për transferimin e sulmuesit belg, Romelu Lukaku.

Ky i fundit nuk kaloi aspak mirë te Chelsea me trajnerin, Jose Mourinho deri tani dhe sërish u huazua, por kësaj rradhe te skuadra e Everton ku pa kurrfarë diskutimi po shkëlqen.

Duket se trajneri i Barças, Gerardo Martino e ka përcjellur lojtarin për të cilin do interesohet gjatë janarit apo afatit kalimtar të verës.

Për shërbimet e sulmuesit janë të interesuara mjaft klube evropiane, ndër to edhe Juventus, Inter si dhe At.Madrid.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *