Home / Sport / Reali ofron 72 milionë euro për Suarezin

Reali ofron 72 milionë euro për Suarezin

Mediat angleze kanë kuptuar se ‘Los Blancos’ kanë gati plotë 72 milionë euro për super sulmuesin uruguaian.

Real Madrid po përgadit ofertën e tij për ta sjellur Luis Suarezin gjatë janarit në ‘Santiago Bernabeu’.

Mediat angleze kanë kuptuar se ‘Los Blancos’ kanë gati plotë 72 milionë euro për super sulmuesin uruguaian.

Me ardhjen e tij pritet edhe largimi i sulmuesit francez, Karim Benzema që nuk do kishte minutazhin e duhur me klubin ‘mbretëror’, i cili thuhet se mund të kaloj në radhët e klubit londinez të Arsenalit.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *