Home / Sport / Valdes largohet nga Barca, por s`rrëfen të ardhmen

Valdes largohet nga Barca, por s`rrëfen të ardhmen

“Jo, unë nuk e kam vendosur. Ka gjëra në tavolinë, me të cilat po merr agjenti im. Asgjë nuk është vendosur ende. Unë do të respektoj klubin, veçanërisht dhe ata që na rrethojnë deri në fund”, ka thënë Vlades.

Një gjë është e sigurt, Victor Valdes në fund të sezonit do të largohet nga Barcelona. Por, ende mbetet enigmë se ku do ta vazhdoj karrierën portieri spanjoll.

Ndërkohë vetë portieri nuk dëshiron të flas rreth kësaj. Ai paralajmëron se emirin e ekipit të ri do ta mësojmë në përfundim të këtij sezoni.

“Jo, unë nuk e kam vendosur. Ka gjëra në tavolinë, me të cilat po merr agjenti im. Asgjë nuk është vendosur ende. Unë do të respektoj klubin, veçanërisht dhe ata që na rrethojnë deri në fund”, ka thënë Vlades.

Ai nuk ka dashur të përmend emra se cili portieri do të ishte ideal ta zëvendësoj te Barcelona.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *