Home / Lajme / Rajon / VDES NJË SIMPATIZANT I VETËVENDOSJES GJATË FESTËS

VDES NJË SIMPATIZANT I VETËVENDOSJES GJATË FESTËS

1 dhjetor-Këtë e ka konfirmuar shërbimi emergjent në QKUK, përderisa identiteti i personit ka mbetur anonim. Mësohet se ai e ka humbur jetën si pasoj e një arresti kardiak që ka pësuar gjatë festës.

Simpatizanti i VV-së sapo ka humbur jetën. Këtë e ka konfirmuar shërbimi emergjent në QKUK, përderisa identiteti i personit ka mbetur anonim. Mësohet se ai e ka humbur jetën si pasoj e një arresti kardiak që ka pësuar gjatë festës.
—–
Një person duke kremtuar me simpatizantët e Vetëvendosjes në qendër të Prishtinës, pa pritur është alivanosur dhe është në gjendje të rëndë.
Ai tani është dërguar në QKUK. /Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *