Home / Lajme / Maqedoni / Zjarr në një ndërtesë në Tetovë. Ka të lënduar, ndoshta edhe të vdekur.

Zjarr në një ndërtesë në Tetovë. Ka të lënduar, ndoshta edhe të vdekur.

18 dhjetor-Një numër I banorëve janë dërguar në ndihmën e shpejtë të Tetovës por edne nuk dihet numri I saktë.Flitet se ka edhe të vdekur në këtë fatkeqësi por ende nuk është konfirmuar nga askush.

Zjarr në një ndërtesë në Tetovë. Ka të lënduar, ndoshta edhe të vdekur.
Zjarr I madh ka shpërthyer në një ndërtesë tetëkatëshe në bllok 70 në Tetovë në orët e pasditës së sotme. Zjarri ka shpërthyer në orët e pasditës neë katin e gjashtë , kurse janë parë edhe vetura të ndihmës së shpejtë të cilët kanë bartur banorë të cilët kanë qenë në banesë në kohën e shpërthimit zjarrit. Një numër I banorëve janë dërguar në ndihmën e shpejtë të Tetovës por edne nuk dihet numri I saktë.Flitet se ka edhe të vdekur në këtë fatkeqësi por ende nuk është konfirmuar nga askush. Ajo që dihet është se edhe pjesëtarë të zjarrfiëksve janë lënduar. Ekipi I Tv Kohës është në vendngjarje dhe pritet në vazhdim të sjellim hollësi.TV KOHA

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *