Home / Lajme / Rajon / Aksidentohet Baba Mondi

Aksidentohet Baba Mondi

17 janar-Fatmirësisht Baba Mondi nuk ka pësuar lëndime, ndërsa dy personat që udhëtonin në mjet së bashku me të janë lënduar lehtë dhe pasi marrë mjekimin në spitalin e Lushnjës janë larguar prej andej

Aksidentohet në aksin Lushnje-Fier makina me të cilën udhëtonte Kryegjyshi botëror i bektashizmit, Baba Edmond Brahimaj (Baba Mondi). Fatmirësisht Baba Mondi nuk ka pësuar lëndime, ndërsa dy personat që udhëtonin në mjet së bashku me të janë lënduar lehtë dhe pasi marrë mjekimin në spitalin e Lushnjës janë larguar prej andej. (da.xha/BalkanWeb)

Gjithashtu lexo

Tiranë: Vret bashkëshorten e më pas vetëvritet – (VIDEO)

Një telefonatë e mbërritur paraditen e së dielës në numrin e emergjencave 112, ka lajmëruar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *