Home / Lajme / Maqedoni / Arrestohen gjashtë vajza në një klub nate në Çegran (VIDEO)

Arrestohen gjashtë vajza në një klub nate në Çegran (VIDEO)

Gostivar, 11 janar – Zëdhënsi i SPB-së Marjan Josifovski deklaroi se mbrëmë në kafenenë “Eksport- Import” në afërsi të fshatit Çegran janë arrestuar gjashtë vajza si dhe dy pronarët e objektit.

Pas kontrollit policor të realizuar mbrëmë në mesnatë në kafenenë “Eksport- Import” në afërsi të fshatit Çegran janë arrestuar gjashtë vajza si dhe dy pronarët e objektit. Tre vajza ishin nga Maqedonia, dy nga Shqipëria dhe një Kosova të cilat punonin ilegalisht.

Pronarët dhe shtetaset e Maqedonisë pas bisedës janë liruar ndërsa shtetaset tjera gjatë ditës pritet të deportohen në shtetet amë, ka deklaruar zëdhënësi i SPB Tetovë, Marjan Josifovski.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *