Home / Sport / Boriello dhe Noncerino tek West Ham

Boriello dhe Noncerino tek West Ham

Sipas Sky Sports, sulmuesi italian brenda dy ditëve do të mbërrij në Londër për t’i kryer testet mjekësore edhe të nënshkruaj kontratën.

Marco Borriello pritet ta vazhdoj karrierën në Premierligë. Sulmuesi i Romës pritet të huazohet te skaudra e West Hamit.Kurse, sipas Sky Sports, sulmuesi italian brenda dy ditëve do të mbërrij në Londër për t’i kryer testet mjekësore edhe të nënshkruaj kontratënPor, ekipi anglez nga Serie A pritet ta marr edhe një përforcim. Fjala është për mesfushorin e Milanit, Antonio Nocerino. Edhe ky i fundit pritet të shkoj si huazim te West Ham.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *