Home / Sport / Higuain: Ja pse më mirë te Napoli se sa tek Reali

Higuain: Ja pse më mirë te Napoli se sa tek Reali

Sulmuesi argjentinas ka thënë se e ka gjetur veten tek kjo skuadër dhe se është shumë i lumtur që prapa vetes ka tifozët e zjarrtë të kësaj skuadre. 

Gonzalo Higuain është shumë i lumtur që po luan këtë edicion te Napoli. Sulmuesi argjentinas ka thënë se e ka gjetur veten tek kjo skuadër dhe se është shumë i lumtur që prapa vetes ka tifozët e zjarrtë të kësaj skuadre. Higuain ka thënë se te Reali tifozët kurrë nuk e thërrisnin emrin e tij, gjë e cila te Napoli ndogjë në çdo ndeshje.”Jam shumë i lumtur te Napoli. Këtu tifozët gjithmonë janë prapa teje. Në Real nuk isha mësuar që tifozët të thërrisnin emrin tim. Te Napoli tifozët në secilën ndeshje brohorisin emrin tim” ka thënë Higuain.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *