Home / Lajme / Maqedoni / Loja shperblyese me llogarite fiskale vazhdon

Loja shperblyese me llogarite fiskale vazhdon

21 Janar…Ditë e Hënë me datë 27.01.2014 tërheqja e dytë e lojës shpërblyese “ Fiskalja në dorë-shpërblim pa telashe”

Ditë e Hënë me datë 27.01.2014 tërheqja e dytë e lojës shpërblyese “ Fiskalja në dorë-shpërblim pa telashe”
Në tërheqjen e dytë do të tërhiqen fitues të shumtë të vaucerëve me vlerë dhe një veturë, si dhe të gjithë ata të tërheqjeve të ardhshme do të konkurojnë në tërheqjen e shtatë e cila do të mbahet me datë 3o Qershor, ku shpërblimet janë: vaucerë shpërblyes, veturë dhe një banesë dhe një dyqan.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *