Home / Sport / Manchester refuzon ofertën e PSG për Januzajn

Manchester refuzon ofertën e PSG për Januzajn

Manchester United talentin Januzaj e cilëson si njërin prej shtyllave kryesore për të ndërtuar skuadër të fort për të ardhmen , ku para disa muajve vazhduan kontratën me të deri në vitin 2018.

Manchester United ka refuzuar ta shes talentin nga Kosova , Adnan Januzaj për Paris Saint Germain. Klubi parisien ka bërë një ofertë marramendëse për klubin anglez , por përgjigjja ka qenë e shpejtë dhe negative nga United.Manchester United talentin Januzaj e cilëson si njërin prej shtyllave kryesore për të ndërtuar skuadër të fort për të ardhmen , ku para disa muajve vazhduan kontratën me të deri në vitin 2018.Trajneri David Moyes e vlerëson Adnan Januzajn si lojtar premtues dhe me potencial të madh , pra nuk pranon asesi ta largon atë nga ekipi për asnjë shumë të hollash citon The Guardian.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *