Home / Sport / Milani arrinë akordin me Chelsean

Milani arrinë akordin me Chelsean

Chelsea është pajtuar që ti shesë Milanit mesfushorin, Michael Essien.

Pas shitjes së Matas dhe blerjes së Salah, Chelsea është pajtuar për të bërë edhe një lëvizje në skuadër. Chelsea është pajtuar që ti shesë Milanit mesfushorin, Michael Essien.Agjenti i Essien është sot në Itali dhe sipas raporteve të fundit është arritur marrëveshja për blerjen e tij.Essien pritet që nesër të udhëtoi në Itali, por se ende nuk është bërë e ditur se sa do ti kushtoi Milanit blerja e tij.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *