Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë:Gjendet i varrur pranë galerisë 32 vjeçari

Tetovë:Gjendet i varrur pranë galerisë 32 vjeçari

7 janar-Policia njoftoi se 32 vjeçari V.J nga Tetovë, është gjetur i varrur në orët e hershme të mëngjesit të sotëm nga ana e policisë, ndërsa varrjen I njejti e ka kryer me perin e këpucave të tij. Ekipet e Sektorit për Punë të Brendëshme në Tetovë së bashku me mjek nga mjekësia ligjore kanë kryer hetime dhe është konstatuar se në trupin e 32 vjeçarit nuk ka pasur gjurmë dhune

Edhe ky vit ka filluar keq në Tetovë. Është regjistruar vetëvrasja e parë në Tetovë. Gjegjësisht një 32 vjeçar nga Tetova është gjetur i varur në një shtyllë pranë lumit Shkumbin, në afërsi të Galerisë së arteve në Tetovë. Policia njoftoi se 32 vjeçari V.J nga Tetovë, është gjetur i varrur në orët e hershme të mëngjesit të sotëm nga ana e policisë, ndërsa varrjen I njejti e ka kryer me perin e këpucave të tij, njofton Tv KOHA. Ekipet e Sektorit për Punë të Brendëshme në Tetovë së bashku me mjek nga mjekësia ligjore kanë kryer hetime dhe është konstatuar se në trupin e 32 vjeçarit nuk ka pasur gjurmë dhune.Trupi në mesditë I është dhënë familjes për varrim.Tv KOHA

Gjithashtu lexo

A do ta hanë vallë shqiptarët edhe kësaj radhe sapunin për djathë?

Shpëtim Pollozhani për  gazetën Lajm është deklaruar për organizimin e zgjedhjeve lokale, që priten të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *