Home / Lajme / Maqedoni / Aksident 4 te lenduar ne rrugen Tetove- Kodra e diellit

Aksident 4 te lenduar ne rrugen Tetove- Kodra e diellit

Lidhur me aksidentin ka informuar SPB në Tetovë duke bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Gajre, kur një makinë e tipit ‘Polo’ nga Tetova është përplasur me një autobus urban

Katër të plagosur është bilanci i një aksidenti që ndodhi sot në rrugën rajonale Tetova – Kodra e Diellit.

Lidhur me aksidentin ka informuar SPB në Tetovë duke bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Gajre, kur një makinë e tipit ‘Polo’ nga Tetova është përplasur me një autobus urban me targa tetovare. Në këtë aksident u lëndua rëndë drejtuesi i makinës që është nga fshati Bozovc dhe personat e tjerë në makinë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *