Home / Lajme / Maqedoni / Aksident i rëndë në Shkup

Aksident i rëndë në Shkup

Të lënduarit u transportuan me ndihmën e shpejtë nëpër spitalet e Shkupit. MPB-ja paralajmëroi për sot informata më të hollësishme.

Një i vdekur dhe dy në rrezik jete është bilanci nga aksidenti që ndodhi mbrëmë në kryqëzimin e rrugëve afër qendrës tregtare Mavrovasja në Shkup.

Në incident janë përfshirë 3 vetura, Golf, Pasat dhe Zastava 101, të cilat janë të dëmtuara dukshëm.

Të lënduarit u transportuan me ndihmën e shpejtë nëpër spitalet e Shkupit. MPB-ja paralajmëroi për sot informata më të hollësishme. Alsat M

Gjithashtu lexo

Sali Berisha: “Shkëndija” e Tetovës bën sot historinë!

Ish- kryeministri Sali Berisha i kushton një status ndeshjes mes Milanit dhe Shkëndijës së Tetovës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *