Home / Sport / Messi: Ditë e keqe për Barcelonën

Messi: Ditë e keqe për Barcelonën

Katalunasit vazhdimisht kanë qenë në krye të La Ligas që nga fillimi i sezonit, por humbja e tyre nga los Che u dha mundësi të mirë Atletico Madridit dhe Real Madridit ta marrin kreun e tabelës të dielën.

Lionel Messi ka pranuar që humbja e Barcelonës në shtëpi 3-2 kundër Valencia ishte një “ditë e keqe” për klubin.

Katalunasit vazhdimisht kanë qenë në krye të La Ligas që nga fillimi i sezonit, por humbja e tyre nga los Che u dha mundësi të mirë Atletico Madridit dhe Real Madridit ta marrin kreun e tabelës të dielën.

“Ishte një ditë e keqe”, ka pranuar Messi të dielën ku po xhironte një reklamë televizive dhe ku po i referohej humbjes së të shtunës.

“Jam i lumtur sepse kam luajtur disa ndeshje rresht. Mentalisht, jam mirë. Është e vërtetë se kam problem pak me fituesin por edhe kjo do të harrohet shpejt”, tha ai.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *