Home / Sport / Roben vazhdon me Bayern Mynihun

Roben vazhdon me Bayern Mynihun

Mesfushori holandez pritet ta vazhdoj kontratën me gjigantin gjerman deri në vitin 2017.

Arjen Roben nuk e ka ndërmend të largohet nga Bayern Munich. Mesfushori holandez pritet ta vazhdoj kontratën me gjigantin gjerman deri në vitin 2017.Sipas Voetbal International, babai i Robennit, i cili është edhe menaxher, Hans Roben pritet të takohet me Karl-Heinz Rummenigge dhe Uli Hoeness për të biseduar për vazhdimin e bashkëpunimit.“Ne kemi negociuar, por do të ketë të paktën edhe një takim, ka deklaruar Hans Robben për Bild.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *