Home / Lajme / Maqedoni / Sot PDSH diskuton për zgjedhjet presidenciale dhe ato parlamentare

Sot PDSH diskuton për zgjedhjet presidenciale dhe ato parlamentare

03 shkurt – Partia Demokratike Shqiptare, pasditen e sotme në selinë e saj në Gostivar do të mbajë mbledhje të kryesisë qendrore.

Në këtë takim do të marrin pjesë edhe kryetarët e degëve të kësaj partie, ku ndër të tjera do të diskutohet edhe për zgjedhjet presidenciale si dhe për mundësinë e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *