Home / Lajme / Maqedoni / Tetovarit i digjet shtëpia, policia nuk merr masa (VIDEO)

Tetovarit i digjet shtëpia, policia nuk merr masa (VIDEO)

Tetovë, 17 shkurt – Mes datës 28 dhe 29 muajit janar rreth orës 1 e 30 minuta pas mesnate është djegur një shtëpi në afërsi të arkivit pranë policisë së Tetovës pronë e Ilmij Abazit nga Tetova.

Sipas rrëfimit të tij shtëpia është djegur nga dikush ndërsa policia e Tetovës nuk merr masa për personin e dyshuar që të zbardh këtë rast dhe sipas tij një inspector policor i ka thënë që ai vet të merr masa dhe ta rah personin e dyshuar.

Ilmij Abazi sinqerisht lutë të gjithë qytetarët që ti ndihmojnë për ndërtimin e shtëpisë që e njëjta të bëhet për banim pasi që ai tash më një kohë jeton te motra apo te të afërmit pasi nuk ka kulm mbi kokë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *