Home / Lajme / Maqedoni / 17 vjeçarja e deklaruar si e humbur kapet me drogë (VIDEO)

17 vjeçarja e deklaruar si e humbur kapet me drogë (VIDEO)

Tetovë, 06 Mars – Tetovarja adoleshente e cila ishte deklaruar e humbur kapet nga policia me drogë.

Sipas policisë, bëhet fjalë për 17 vjeçaren A.M. nga Tetova, ku ajo u kap me mariuhanë e cila më parë e kishte blerë për 300 denarë nga një person i panjohur. Policia ka arritur ta kap me mariuhanë në rrugën “Jane Sandanski” në Tetovë, njofton TetovaSot.

Prindërit e adoleshentes të cilët më parë e kanë raportuar në polici si të zhdukur, sot ajo është kapur me mariuhanë.

– 43 vjeçari nga Zhelina me pistoletë e kërcënon 25 vjeçarin

SPB Tetovë ka ngritur padi penale kundër N.K 43 vjet nga fshati Zhelinë e Tetovës për veprën penale posedim dhe tregti me armë pa leje dhe materje tjera shpërthyes, si dhe për pjesmarje nëpër grindje të ndryshme njofton policia. Më datën 3 të mauijt të kaluar në objektin hotelerik në qendrën tregtare në Tetovë i njejti ka filluar zënkë verbale me B.R 25 vjecar nga Tetova ku më pas me armë zjarri e ka kërcënuar 25 vjecarin me vrasje njofton policia e Tetovës.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *