Home / Lajme / Maqedoni / Aksident në Çeki, humb jetën gruaja nga Radiovca, 4 të lënduar (VIDEO)

Aksident në Çeki, humb jetën gruaja nga Radiovca, 4 të lënduar (VIDEO)

Çeki, 17 mars – Mësohet se të plagosur kanë mbetur vozitësi i veturës Wolksvagen Sharon me inicialet H.B 38 vjeç, vajza nën moshën 18 vjeçe dhe dy djemt më të vegjël.

Një grua ka humbur jetën dhe katër persona lëndohen rëndë nga fshati Radiovcë e Tetovës në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në Brno të Çekisë.

Mësohet se të plagosur kanë mbetur vozitësi i veturës Wolksvagen Sharon me inicialet H.B 38 vjeç, vajza nën moshën 18 vjeçe dhe dy djemt më të vegjel.

Sipas burimeve të TetovaSot thonë se familja nga Radiovca janë nisur për në Gjermani dhe rrugës për në Çeki përplasen më një kamion dhe si pasojë e përplasjes humbë jetën e shoqja e H.B nga Radiovca.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:00 të mbrëmjes së ditës së Shtunë ku sipas informatave të para jozyrtare shkaqet e arrdhjes deri te aksidenti ka qenë lodhja apo përgjumja e vozitësit teksa drejtonte veturën./TetovaSot/

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *