Home / Lajme / Maqedoni / Aksident në Shkup, plagoset edhe 1 vjeçari

Aksident në Shkup, plagoset edhe 1 vjeçari

18 mars-Policia theksoi se aksidenti ndodhi pasi dy makinat u përplasën rreth orës 19.40 në lagjen Karposh 4 në afërsi të furrës “Special”. Në vendin e ngjarjes menjëherë ka mbërritur ndihma e shpejt dhe se policia ka kryer ekspertizën.

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në afërsi të qendrës tregtare “City Mall” në Shkup. Në aksidentin që ndodhi midis dy makinave BMË me targa të Tetovës dhe Audi me targa të Shkupit, disa persona kanë pësuar lëndime të rëndë, mes tyre edhe një fëmijë 1 vjeçar.

Policia theksoi se aksidenti ndodhi pasi dy makinat u përplasën rreth orës 19.40 në lagjen Karposh 4 në afërsi të furrës “Special”. Në vendin e ngjarjes menjëherë ka mbërritur ndihma e shpejt dhe se policia ka kryer ekspertizën. (INA)

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *