Home / Lajme / Maqedoni / BDI: A janë të vërteta shkrimet se kandidimi i Iljaz Halimit vlen 2.4 milon euro?

BDI: A janë të vërteta shkrimet se kandidimi i Iljaz Halimit vlen 2.4 milon euro?

28 Mars – Nëpërmjet një komunikate për shtyp ka reaguar PDSH – ja ndaj pres konferencës së sotshme të PDSH – së.

Nëpërmjet një komunikate për shtyp ka reaguar PDSH – ja ndaj pres konferencës së sotshme të PDSH – së.

Almakos më poshtë ju sjell të plotë kominaktën e BDI – së:

“Nuk presim sigurisht që programit tonë zgjedhor të prezantuar dje, t’i përgjigjen nga PDSH në po këtë mënyrë, me një platformë idesh e projektesh në interes të qytetarëve.

Ndërkohë që zgjedhësit tanë mezi presin të dëgjojnë ofertat e partive, siç patën dje rastin të dëgjojnë 1.081 projektet e BDI-së, PDSH përcaktohet të jetë joserioze duke zgjedhur për mjet konkurrimi trillimet dhe gënjeshtrat.

Ajo që po mundohet tani e dy javë ta bëjë PDSH, është t’u përvidhet përgjigjeve që i kërkojnë me ngulm qytetarët tanë.

BDI dhe çdo shqiptar është në pritje për të dëgjuar, nëse janë të vërteta shkrimet ne media se kandidimi i Iljaz Halimit vlen 2.4 milionë euro, aq sa është qiraja vjetore që përfiton Menduh Thaçi nga kompania “Interpromet.”

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *