Home / Lajme / Maqedoni / Edhe një fitues i Lotaris nga Tearca

Edhe një fitues i Lotaris nga Tearca

Tetovë, 18 Mars – Fshati Tearcë i Tetovës na mundësoi të plotësojmë familjen e fituesve të lumtur edhe me një anëtar.

Adem Memedali zgjodhi shpërblimin e tij dhe fitoi 60 mijë denar.

Ai është lojtarë i regullt i Instant Lotaris së Maqedonisë, por din të zbavitet edhe me Bingo Bum.

Instant tiketën fituese “dhuratë” e ka blerë në pikën shitëse Barton në Tetovë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *