Home / Lajme / Maqedoni / Kolegji Wilson School festoi 7 dhe 8 Marsin (VIDEO)

Kolegji Wilson School festoi 7 dhe 8 Marsin (VIDEO)

Tetovë, 07 Mars – Me rastin e festave të 7 dhe 8 Marsit sot nxënësit e të gjitha grupmoshave në kolegjin Wilson School kanë organizuarë një program të pasurë artistik, me kengë, valle dhe recital.

Përgjegjësi për marrëdhënie me publikun Vigan Halimi thotë se ky program i pasurë artistik është përgaditurë nga ana e mësimdhënësve të këtij kolegji ku edhe është prezantuarë sot para nxënësve.

Në këtë manifestim kanë qenë të pranishëm edhe prindërit e fëmijëve të cilët ndjekin mësimin në këtë kolegj. Nga Kolegji Wilson School theksojnë se edhe për fetsat tjera do të shënohen në këtë mënyrë me manifetsime të ndryshme.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *