Home / Sport / Kosova-Senegali, ndeshja e radhës

Kosova-Senegali, ndeshja e radhës

Loja pritet të zhvillohet me 25 maj, ndërkaq ajo me Turqinë me 21 maj.

Kosova ka gjetur edhe kundërshtarin e tretë në ndeshjet kualifikuese. Kësaj radhe ndeshja do të luhet në Gjenevë, në Zvicër. Pas Turqisë që do të vije në Kosovë, Përfaqësuesja e Kosovës do të përballet me Senegalin.

Kjo tashmë është aranzhuar dhe FFK-ja pritet shumë shpejtë gjatë ditës do ta bëjë të ditur lajmin. Loja pritet të zhvillohet me 25 maj, ndërkaq ajo me Turqinë me 21 maj.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *