Home / Lajme / Maqedoni / Shtetasja e Maqedonisë lindë vajzë në kufirin Serbi-Kroaci

Shtetasja e Maqedonisë lindë vajzë në kufirin Serbi-Kroaci

15 mars – Gjatë kohës së kontrollit kufitar në kufirin mes Serbisë dhe Kroacisë, një shtetase e Maqedonisë ka dashur të lindë fëmiun e saj në autobus.

15 mars – Gjatë kohës së kontrollit kufitar në kufirin mes Serbisë dhe Kroacisë, një shtetase e Maqedonisë ka dashur të lindë fëmiun e saj në autobus.

Në fakt, shoferi i autobusit, siç njofton policia kroate, ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi 28 vjeçarja ka pësuar dhimbje të mëdha të lindjes së bebes.

Gruaja ka lindur gjatë rrugës për në spital gjatë rrugës për në spitalin e qytetit kroat, Vikovci.

Gruaja ka lindur vajzë, ndërsa ata ende gjenden të shtrirë në spitalin e qytetit Vinkovci të Kroacisë.

Gjithashtu lexo

Deskoski: Drama me Serbinë i ka rrënjët më të thella sesa që mundohet të tregojë Vuçiq (Video)

Epilog i mirë i dramës së panevojshme, e cila ka rrënjë më të thella nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *