Home / Lajme / Maqedoni / Aksident: Perplasen 3 makina ne Shkup

Aksident: Perplasen 3 makina ne Shkup

20 Prill – Një aksidnt i rëndë ka ndodhur në Shkup mbrëmjen e djeshme. Mësohet se tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën në bulevardin “Partizanski Odredi”.

Një aksidnt i rëndë ka ndodhur në Shkup mbrëmjen e djeshme. Mësohet se tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën në bulevardin “Partizanski Odredi”.

Siç raporton “Telegraf”, për momentin ende nuk ka detaje mbi aksidentin.

Po ashtu, akoma nuk ëhstë mësuar bilanci në njerëz apo dëme materiale nga përplasja e fortë e makinave.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *