Home / Lajme / Maqedoni / Aksion i madh policor në Maqedoni

Aksion i madh policor në Maqedoni

08 Prill – Operacioni është realizuar për kapjen e narko dilerëve në vend dhe janë kryer shumë bastisje nëpër shtëpi

Një aksion i madh policor mbrëmë është realizuar nëpër lokacione të shumta në gjithë Maqedoninë, njoftojnë mediat maqedonase duke u bazuar në burime policore pranë MPB.

Operacioni është realizuar për kapjen e narko dilerëve në vend dhe janë kryer shumë bastisje nëpër shtëpi.

Jozyrtarish janë konfiskuar deri më tani rreth 100 kilogram marihuanë, kurse nga MPB bëjnë të ditur se për më tepër informata lidhur me këtë do dalin gjatë ditës së sotme.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *