Home / Lajme / Maqedoni / Arrestohet një person në Kisela Vodë, fotografoi fletën e votimit

Arrestohet një person në Kisela Vodë, fotografoi fletën e votimit

27 orill-Rasti është raportuar menjëherë në polici dhe personi është arrestuar.

Në Pripor të Komunës Kisela Vodë në vendvotimin 2425 është kapur një person duke e fotografuar fletën e votimit.

Rasti është raportuar menjëherë në polici dhe personi është arrestuar.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *