Home / Lajme / Maqedoni / Babë e bir sulmojnë policinë

Babë e bir sulmojnë policinë

5 prill-Policia është përpjekur që ta legjitimojë 54 vjeçarin e dehur, por ai ka refuzuar dhe ka filluar që t’i fyej dhe t’i kërcënojë policët. Pas pak kohe është shfaqur edhe djali i tij 21 vjeçar Q.E, i cili gjithashtu kishte filluar ta sulmojë policinë.

Tetovari 54 vjeçar i dehur ka kërcënuar dhe më pastaj edhe i ka sulmuar policët bashkë me djalin e tij 21 vjeçar.

Sipas policisë së Tetovës, kaosi ka ndodhur në rrugën “Ivo Lola Ribar”, pasi disa policë kanë shkuar për të ndërhyrë mbi një raport të prishjes së rendit publik. Policia është përpjekur që ta legjitimojë 54 vjeçarin e dehur, por ai ka refuzuar dhe ka filluar që t’i fyej dhe t’i kërcënojë policët. Pas pak kohe është shfaqur edhe djali i tij 21 vjeçar Q.E, i cili gjithashtu kishte filluar ta sulmojë policinë.

SPB e Tetovës njofton se pas pastrimit të plotë të rastit kundër sulmuesve do të ngritet edhe padia penale.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *