Home / Lajme / Maqedoni / Dalja e votuesve në Tetovë 20.47 përqind deri roa 17.00

Dalja e votuesve në Tetovë 20.47 përqind deri roa 17.00

13 prill- Ai tha se dalja në Tetovë deri në orën 17.00 ka qenë 20.47 përqind. Në Tetovë , procesi i votimit vazhdon të jetë i qetë dhe pa ndonjë parregullësi.

Para pak çastesh një një pres konferencë për media është prononcuar Zvonko Ristevski zëvendëskrtyetar I Komisionit komunal zgjedhor në Tetovë. Ai tha se dalja në Tetovë deri në orën 17.00 ka qenë 20.47 përqind. Në Tetovë , procesi i votimit vazhdon të jetë i qetë dhe pa ndonjë parregullësi.
Gjithsej në Tetovë kanë të drejtë vote 79 711 votues në 117 vendvotime.TV KOHA

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *