Home / Lajme / Maqedoni / Ermira po sfidon DJ dhe këngëtarët

Ermira po sfidon DJ dhe këngëtarët

20 Prill – Deputetja e Bashkimit Demokrat për Integrim, Ermira Mehmeti ka lënë politikën pas dore, të paktën për një natë dhe ka vendosur të këndojë së bashku me të vëllain,

Deputetja e Bashkimit Demokrat për Integrim, Ermira Mehmeti ka lënë politikën pas dore, të paktën për një natë dhe ka vendosur të këndojë së bashku me të vëllain, i cili është dhe këngëtar me profesion. Të shtunën së bashku me shoqërinë e saj ka organizuar një natë “Pa politikë me Ermira Mehmetin”.

Pasi që u mësuam ta shohim si DJ, ajo si duket ka përparuar në “karrierën” e saj të dytë duke kënduar së bashku me Ermalin i cili ka publikuar albumin e dytë si pjesë e Duo Skupi.

Mehmeti ka publikuar në profilin e saj në Facebook fotot nga mbrëmja në Old Town Caffe.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *