Home / Lajme / Maqedoni / Hapet këndi për fëmijë në Pallma Mall

Hapet këndi për fëmijë në Pallma Mall

9 prill-Thejsht nje bote e tere produktesh qe I nevoitet cdo shtepie, prandaj edhe motoja e Palma Trade eshte “miku I shtepise suaj”
Palma Trade, ka nje befasi brenda ketyre 10-diteve ne vijim me qmime dhe oferta maramendese, ku do te veqonim

U hap shitorja e Palma Trade ne lokacionin e ri te saj e cila gjendet ne katin e dyte Palma Mall. Palma Trade hapi zyrtarisht dyert dje per konsumatoret e saj ne nje hapesire te re mbi 3000m², ku te gjitha produktet jane te prezentuara me komoditet dhe seleksionim te duhur. Konsumatoret mund te informohen ne menyre profesionale dhe korrekte rreth blerejs se tyre, nga personeli me me experience ne rajon dhe me gjere.

Ne kete hapsire konsumatoret mund te gjejn te gjitha paisjet elektroshtepiake nga brendet me te medha si: Samsung; Bosh; Indesit; Ariston; LG; Tefal; Roventa; Mulineks, Elektroluks, Midea, Akai, Vorteks, Philips, si dhe shume te tjere, most e harrojm te permendim zgjedhjen pa kufi te abazhurve, llampave te nates, si dhe shum produkte ndriquese. Po ashtu Palma Trade ofron paisje hidro-sanitare per banjo dhe guzhin, ene dhe paisje te shumta per amviseri. Kondicioner per shtepi dhe objekte afariste..

Thejsht nje bote e tere produktesh qe I nevoitet cdo shtepie, prandaj edhe motoja e Palma Trade eshte “miku I shtepise suaj”
Palma Trade, ka nje befasi brenda ketyre 10-diteve ne vijim me qmime dhe oferta maramendese, ku do te veqonim

Lavatriqe teshash me 2-vite garancion, me qmim prej 9000 denar
Frigorifer I kombinuar me 260 litra, vetem per 9000 denar
Mini shporet elektrik 3000denar
Led televizor 84cm 13000den
Fshese elektrike 1800denar

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *