Home / Lajme / Maqedoni / KUJDES nga sms false, në Maqedoni

KUJDES nga sms false, në Maqedoni

12 Prill – “Me vikaat itno nr. 00290xxxxx “Kujdes mos u pergjigj

“Me vikat itno nr. 00290xxxxx ”

KUJDES pasi nese nuk ju ka mri ky SMS, me siguri do te ju vjen. Behet fjal per mashtrim,

Mos provoni te kerkoni ne te pasi ia mundesoni te manipuloj me llogarin tuaj.

T-mobile eshte i njoftuar per kete problem, mirpo deri tash nuk kan arit qe ta bllokojne.

Ja si duken SMS-te

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *