Home / Lajme / Maqedoni / Kuti votimi në mes të rrugës në Shkup

Kuti votimi në mes të rrugës në Shkup

Sipas fotografisë të shpërndarë nëpër këto portale dhe rrjetet sociale, kutia votimit shihet në tokë ku pranë saj janë dy vajza.

Sipas portaleve maqedonase, një kuti votimi është fotografuar në një trotuar pranë bulevardit në komunën e Kisela Vodës në Shkup.

Sipas fotografisë të shpërndarë nëpër këto portale dhe rrjetet sociale, kutia votimit shihet në tokë ku pranë saj janë dy vajza.

Fotografitë janë bërë nga qytetarë i panjohur, që ate i`a ka shpërndarë mediave

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *