Home / Lajme / Maqedoni / Lëndohet student nga Bujanoci

Lëndohet student nga Bujanoci

11 prill-Sipas policisë së Tetovës të enjten rreth orës 19.00 në Klinikat e Shkupit është sjellur 21 vjeçari F.A nga fshati Tërnovc I komunës së Bujanocit, student në Universitetin Shtetëror të Tetovës I cili ka rënë dhe është në lënduar në ndërtesën ku ka jetuar në rrugën e Ilindenit në rrethana ende të panjohura.

Tetovë, 11 prill-Një 21 vcjeçar nga Bujanoci përndryshe student në Universitetin Shtetëror të Tetovës është lënduar ende në rrethana ende të panjohura me ç`rast është dërguar në Klinikat e Shkupit për mjekim.

Sipas policisë së Tetovës të enjten rreth orës 19.00 në Klinikat e Shkupit është sjellur 21 vjeçari F.A nga fshati Tërnovc I komunës së Bujanocit, student në Universitetin Shtetëror të Tetovës I cili ka rënë dhe është në lënduar në ndërtesën ku ka jetuar në rrugën e Ilindenit në rrethana ende të panjohura, raporton Tv KOHA

“Nga rënia ai ka marrë lëndime në kokë dhe trup dhe mënjëherë është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës, prej nga është transferuar në Klinikat e Shkupit si rast urgjent ku edhe ëhstë mbajtur për shërim. Ekipet e SPB-së në Tetovë dhe prokuri public kanë dalur në vendngjarje dhe kanë bërë hetime, kanë biseduar me shokët e tij dhe fqinjët dhe janë marrë masa për zbardhjen e plotë të këtij rasti”, njofton Policia e Tetovës, njofton Tv KOHA.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *